Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa jest to system służący do obserwacji wizyjnej za pomocą kamer podłączonych do rejestratorów obrazu i monitorów. Inne często spotykane nazwy systemów telewizji przemysłowej to np. telewizja dozorowa lub monitoring wizyjny.

Kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe i inne urządzenia w nimi współpracujące pracują w zamkniętym systemie obserwacyjnym, natomiast coraz popularniejszy staje się podgląd obrazu z kamer przez Internet. Telewizja przemysłowa wykorzystywana jest jako monitoring sklepów i innych punktów sprzedaży, monitoring hal produkcyjnych, parkingów, biur oraz wszelkiego rodzaju zakładów pracy a także monitoring domów i innych prywatnych posesji.

Kamery dają użytkownikowi doskonałe narzędzie nadzoru nad obiektem i personelem – są również skutecznym sposobem na ujęcie sprawców kradzieży a nawet na udaremnienie takich prób. Obecność kamer oprócz swoich funkcji techniczno – użytkowych, powoduje również efekt odstraszania potencjalnych sprawców kradzieży i innych czynów prawnie zabronionych.
Rejestratory cyfrowe umożliwiają nagrywanie i późniejsze odtwarzanie nagrań video a także udostępnienie obrazu do sieci LAN czy do sieci Internetowej.

Telewizja przemysłowa

Zapewniamy:

  • najwyższą jakość za rozsądną cenę,
  • gwarancję na urządzenia,
  • gwarancję na wykonaną instalację,
  • przeglądy,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza firma