Systemy elektroniczne

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianymi systemami elektronicznymi. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa system elektroniczny, który usprawni pracę danej instytucji i skróci czas poświęcony danemu zagadnieniu lub zapewni bezpieczeństwo. Dotychczas na specjalne zamówienie naszych Klientów stworzyliśmy:

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

Brak zabezpieczeń uwzględniających długość linii sygnałowych na rynku spowodował, iż zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy układ zabezpieczenia przeciwprzepięciowego.  Urządzenie poprzez dobór wartości rezystora dopasowuje układ zabezpieczający do długości linii sygnałowej czyniąc zabezpieczenie bardziej skutecznym. Takie układy mają zastosowanie przy instalacjach narażonych na przepięcia i zapewniają większe bezpieczeństwo.

Zasilacze dużej mocy

Przy dużym nagromadzeniu urządzeń zasilanych z tego samego napięcia w jednej lokalizacji potrzebne są zasilacze o dużej mocy. Wychodząc naprzeciw różnym wymogom w naszej ofercie posiadamy szeroką gamę zasilaczy o mocy nawet do 800VA. Wszelkie zasilacze dużej mocy projektowane są zgodnie z potrzebami i życzeniami naszych Klientów.

Przedwzmacniacz mikrofonowy

Przedwzmacniacz zasilany jest bezpośrednio napięciem 230V. Urządzenie to umożliwia podłączenie mikrofonu o wyjściu symetrycznym, zasilanego napięciem Phantom. Układ wyposażony jest we wstępny stopień wzmocnienia wraz z możliwością jego regulacji oraz wyjście liniowe. Przedwzmacniacz został skonstruowany z myślą o podłączeniu mikrofonów pojemnościowych (typu shotgun) do wejścia liniowego rejestratora wizji oraz kamer systemu CCTV.

System zadawania rozpraw

System zadawania rozpraw składa się 029z trzech elementów: zadajnika rozpraw z mikrofonem, wyświetlacza zewnętrznego oraz głośnika. Zadajnik rozpraw umożliwia ustawienie numeru procesu oraz informacji o przerwie w rozprawie. Taka informacja pojawia się zarówno na zadajniku wyposażonym w wyświetlacz alfanumeryczny, jak i na wyświetlaczu zewnętrznym umiesz- czonym na sądowym korytarzu. Dodatkowo, zadajnik wyposażony jest w mikrofon, dzięki któremu można nadać komunikat głosowy poza salę rozpraw. Wyświetlacz zewnętrzny informuje o numerze toczącej się rozprawy oraz ewentualnej przerwie w procesie. Zaletą systemu jest dobierany indywidualnie głośnik, który może być montowany zarówno w suficie, jak i na ścianie. Zadajnik wykonano w estetycznej drewnianej obudowie, której kolor jest dobrany do koloru stołu sędziowskiego.

Systemy elektroniczne

Zapewniamy:

  • najwyższą jakość za rozsądną cenę,
  • gwarancję na urządzenia,
  • gwarancję na wykonaną instalację,
  • przeglądy,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza firma