Odnawialne źródła energii

Odnawialne źródła energii - Fotowoltaika

Coraz większa świadomość ekologiczna oraz troska o środowisko powoduje, że wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii staje się powszechne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza firma oferuje projekty i instalację systemów wspierania źródeł energii odnawialnych. W naszej ofercie posiadamy kolektory słoneczne, które pochłaniają promieniowanie słoneczne i zamienia je na energię cieplną. Takie inwestycje pozwalają zmniejszyć zużycie energii wykorzystywanej na co dzień do podgrzewania wody oraz wspomagania ogrzewania.


Świadczymy usługi związane z pompami ciepła, które przekształcają energię z naturalnych źródeł ciepła. Takie zastosowania pozwalają na pozyskanie energii z ziemi, wody lub powietrza i jej przemianę w ogrzewanie domu, chłodzenie wnętrz czy też ogrzewanie ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła zapewniają komfort mieszkania, a do tego są urządzeniami działającymi ekologicznie i bezpiecznie.


Duży nacisk stawiamy na wdrożenia systemów fotowoltaicznych i turbin wiatrowych jako elementów dostarczających energię elektryczną w układach off-grid i on-grid.

Zapewniamy:

  • najwyższą jakość za rozsądną cenę,
  • gwarancję na urządzenia,
  • gwarancję na wykonaną instalację,
  • przeglądy,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza firma