Firma

Firma Friendly Net zaistniała na rynku w 2006 roku. Dziś zatrudnia kilkudziesięciu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Jesteśmy przedsiębiorstwem chętnie biorącym udział w wydarzeniach branżowych, co pozwala nam zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie elektryki i teletechniki. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz konserwacją wszelkich systemów elektrycznych i teletechnicznych. Dysponujemy pełną gamą urządzeń i towarów potrzebnych do wykonania instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały i osprzęt znanych producentów.

Wykorzystując nasze doświadczenie oraz wiedzę, wszystkim Klientom zapewniamy wysoką jakość usług. Każde zlecenie dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta. Swoją pracę wykonujemy solidnie i terminowo. Oferujemy kompleksowe usługi – począwszy od projektu poprzez wykonawstwo do opieki serwisowej i konserwacji. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie m.in. w biurowcach, obiektach użyteczności publicznej, magazynach, halach produkcyjnych, blokach wielorodzinnych czy na osiedlach mieszkaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Zapewniamy:

  • najwyższą jakość za rozsądną cenę,
  • gwarancję na urządzenia,
  • gwarancję na wykonaną instalację,
  • przeglądy,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza firma